Våre ansatte

Vår styrke gjenspeiler seg i tilgjengelige ressurser med de muligheter dette innebærer.
Vi har en dyktig stab når det gjelder prosjektoppfølging, erfarne sveisere, montører og et moderne verksted.

Geir Lerbo

Geir Lerbo

Daglig leder

Telefon: 33 33 58 00
Telefon direkte: 33 33 58 10
Mobil: +47 91 30 17 00
E-post: geir@stokkestaal.no

Svein Eilerås

Svein Eilerås

Teknisk ansvarlig

Telefon: 33 33 58 00
Telefon direkte: 33 33 58 05
Mobil: +47 91 30 49 16
E-post: svein@stokkestaal.no

Svein Roar Sørensen

Svein Roar Sørensen

Verksmester

Telefon: 33 33 58 00
Telefon direkte: 33 33 58 03
Mobil: +47 90 88 23 77
E-post: svein.roar@stokkestaal.no

Erik A. Hågensen

Erik A. Hågensen

Prosjektleder

Telefon: 33 33 58 00
Telefon direkte: 33 33 58 04
Mobil: +47 46 97 60 01
E-post: erikh@stokkestaal.no

Frank Lufall

Frank Lufall

Anleggsleder

Telefon: 33 33 58 00
Telefon direkte: 33 33 58 06
Mobil: +47 97 75 80 68
E-post: frank@stokkestaal.no

Hilde Lerbo

Hilde Lerbo

Regnskap

Telefon: 33 33 58 00
Telefon direkte: 33 33 58 08
E-post: hilde@stokkestaal.no